Hizmetlerimiz

Depolama

Emtialarınızın antrepoya teslimi, tecrübeli personelimiz ve gerekli araçlarımızla , araçtan boşaltılıp depomuza istiflenmesiyle başlar. Depolama süreci; ürünlerin kontrolü, teslim alma, istif,  kontrol ve isteğe bağlı olarak dağılımıdır.

 

 

 

Stok takibi

Depomuzda stok takibi yapılmakta, stokların fiziksel olarak adreslendirilmesi ve hareketlendirilmesi gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler ile hız ve uygun değer yer kullanımı ile maliyet avantajı yaratılmakta, ürünlerin hızlı elleçlenebilir olması sağlanmaktadır.

 

 

 

Envanter yönetimi

Envanter yönetiminde hedeflediğimiz başlıca noktalar, stoku tutulan envanterin doğruluğunu,izlenebilirliğini sağlamak, envantere ilişkin tarih kayıtlarını toplamak ve müşterilerimize stratejik raporlar sunmaktır.

 

 

 

Katma Değer Hizmeti

PERKA LOJİSTİK ANTREPO geleneksel yöntemler ile sunulan Antrepo Hizmetlerinde hizmeti yaratanın teknoloji değil, insan olduğuna olan inancımız ile nitelikli personel çalıştırmayı prensip edinmiş bulunmaktadır.

Plastik hammadde, yedek aksam, otomotiv yan sanayi ürünleri, gıda maddeleri, maden ürünleri,inşaat malzemeleri, yanıcı olmayan kimyasallar gibi Türkiye’nin can damarı olan eşyaları depolayarak, tedarik zincirinde önemli bir katma değer sağladığımıza inanıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda emtialarınıza etiketleme, paketleme, paletleme ve streçleme hizmetleri verilebilir, ayrıca Ambarlı Kumport limana 3,5 km uzaklıkta olan antrepomuz İthalat, ihracat firmalarına, diğer limanlara, çevre gümrüklerine yakınlığı nedeniyle nakliye ulaşım maliyetlerini minimuma indirmek adına kolaylık sağlamaktadır. 

  Lojistik İhtiyaçlar her geçen gün karmaşık bir  yapıya bürünmektedir. Tedarik zinciri yönetimi de lojistik alanında uzman firmaların doğmasına neden olmuştur. 

PERKA LOJİSTİK sistem alt yapısını bilen ve global çözümler ile müşteri beklentileri doğrultusunda bu alt yapıyı yöneten anlayışıyla, yerel yaklaşımları bir araya getirmektedir.