Hakkımızda

 Antrepomuz, Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel  Müdürlüğünden  alınmış olan “Açma ve İşletme Ruhsatı” na istinaden; İstanbul Avrupa yakası, Ambarlı Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olarak A Tipi Genel Antrepo ve Lojistik depolama anlamında faaliyet göstermektedir. 

 

Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianız yasaların belirlediği kurallar içinde en iyi şekilde muhafaza edileceğine emin olabilirsiniz. 

PERKA LOJİSTİK’ in size sunduğu hizmet bütününden yararlanarak güvenli depolama,  liman ve çevre gümrüklerine, gelişen bölge ve ithalat ihracat firmalarına yakınlığı nedeniyle nakliye ve ulaşım maliyetlerini minimum’a indirmek adına kolaylık sağlamaktadır. 

 

PERKA LOJİSTİK; Emtialarınızı hasarsız, güvenli biçimde her türlü riske karşı sigortalı olarak depolamaktadır. Eşyalarınızın özelliğine göre sınıflandırarak, tarafımızca hazırlanan bir depolama sisteminde gümrük işlemleri sonlandırılana kadar depolanır.

 

 Eşyanın yangından korunmasına ilişkin çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler mevcuttur. 

Tüm ana hizmetlerin süreç analizleri ve performans ölçüm ile değerlendirilmeleri sürekli izlenerek kayıt altında tutularak sürekli iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. 

 

Firmamız, müşterilerin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesini hedeflemektedir.

İstanbul Ambarlı Gümrüğüne bağlı ve 3,5 km mesafede bulunan 6500 m2 ( Yükseklik 9 mt ) A tipi genel antrepo ve 1500 m2 serbest depolama alanı ile her türlü emtianın depolanmasında uzmanlaşmış kadro ile sektöre hizmet vermekteyiz.

 

Tesislerimizde gümrüklü ve gümrüksüz alanlar mevcut olup genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin ayıracağı yer, yatırım ve zamandan tasarruf ile üst düzey bir verimlilik sağlanmaktadır.

 

.